Ogromne utrudnienia

Śmiertelny wypadek w metrze. Nie żyje mężczyzna, ruch pociągów wstrzymany

2022-12-12 17:37

Koszmarny wypadek w metrze. W poniedziałkowy wieczór, 12 grudnia, na stacji metro Racławicka rozegrał się dramat. Pociąg potrącił człowieka. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Potworny wypadek spowodował niemałe utrudnienia dla pasażerów metra. Pociągi na trasie Dworzec Gdański – Stokłosy zostały wstrzymane w obydwu kierunkach.

Potworny wypadek na stacji metra

Horror rozegrał się około godz. 17 na stacji metro Racławicka. Informację o śmiertelnym wypadku potwierdziła w rozmowie z "Super Expressem" Gabriela Putyra z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. Na stacji metra pociąg potrącił człowieka. - Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu - podała policjantka.

Na miejscu pracują służby.

Utrudnienia w metrze

Po godz. 17 doszło do wypadku na stacji metro Racławicka. Zdarzenie to spowodowało niemałe utrudnienia dla pasażerów metra. Pociągi kursują na skróconej trasie. "W wyniku zdarzenia na stacji Racławicka wstrzymany został ruch pociągów w obydwu kierunkach na odcinku Dworzec Gdański – Stokłosy. Kursowanie pociągów odbywa się w pętlach Kabaty – Stokłosy, oraz Dworzec Gdański – Młociny" – poinformował Warszawski Transport Publiczny.

Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą kursującą na trasie: ..- Pl. Wilsona 09 – Andresa – Marszałkowska – Waryńskiego – Batorego – Aleje Niepodległości – (przejazd przez kraniec Metro Wilanowska) – Wilanowska – Rolna – aleja Harcerzy Rzeczpospolitej – aleja KEN – Metro Stokłosy 04 -..

Jak przekazała nam Gabriela Putyra z KSP, utrudnienia mogą potrwać około 3 godzin.

Sonda
Lubisz podróżować metrem?
Listen to "Aż 1,5 mln Polaków cierpi na depresję. Czy jako naród smutniejemy? DROGOWSKAZY" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany