Piaseczno: Chcieli otworzyć warzywniak?! Będą mieli dużo czasu na napisanie biznesplanu w więzieniu!

2020-07-10 10:01
warzywniak Siedlce
Autor: Joanna Chomicz Łopaciuk

Złodziei niestety nie brakuje. Na szczęście za każdym razem sprawcy są wyłapywani przez funkcjonariuszy. NIE UWIERZYSZ za co pójdą siedzieć! To, co ukradli przechodzi ludzkie pojęcie.

Warszawa: Brrr... Pogoda na piątek! Co nas czeka?

Produkty wyrobu rolnego wraz z postępującą inflacją są coraz droższe. Nie wszyscy chcą się z tym pogodzić, jak na przykład ta para! Kryminalni z Piaseczna razem z dzielnicowymi z Lesznowoli ustalili i zatrzymali podejrzanych o włamanie do sklepowego MAGAZYNU Z WARZYWAMI. 56-latek wraz z 35-letnią partnerką dostali się do środka magazynu wyłamując drzwi. Złodzieje bez wyrzutów sumienia ukradli 66 kilogramów pomidorów, 20 kilogramów czereśni, 45 kilogramów ziemniaków oraz maliny i 10 kg bobu. Poza tym ze sklepowej chłodni zabrali jeszcze 10 kilogramów cytryn.

Bezpieczny Rowerzysta to żywy rowerzysta! Zadbaj o swoje zdrowie i o innych!

Nowa moda, warzywa na balkonie

Nowy Dwór: Jechał gruchotem KOMPLETNIE pijany! Jeszcze głupszy jest powód wpadki

Akcja rozegrała się w środową noc, więc dużo nie zdążyli zjeść, ani sprzedać, ani zrobić sałatki. Plan na otwarcie nowego biznesu pewnie też nie wypalił, bo mieszkańców Piaseczna już siedzą w areszcie z zarzutami kradzieży z włamaniem. Właściciele sklepu oszacowali straty towaru na ponad 2 tys. zł. Pragnącej zdrowo odżywiać się parze grozi do 10 lat więzienia.

Zabrali mnie w kajdankach jak najgorszego przestępcę! Szokujący film płaczącego kierowcy MZA [WIDEO]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE