Pijana 34-latka opiekowała się niemowlęciem! Wydmuchała blisko 1,5 promila

i

Autor: Pixabay Pijana 34-latka opiekowała się niemowlęciem! Wydmuchała blisko 1,5 promila

Skrajna nieodpowiedzialność

Pijana 34-latka opiekowała się niemowlęciem! Wydmuchała blisko 1,5 promila

2022-11-25 13:25

Kompletnym brakiem odpowiedzialności wykazała się 34-letnia mieszkanka gminy Nieporęt w powiecie legionowskim. Pijana opiekowała się swoją kilkumiesięczną córeczką! Sprawa trafiła na policję. Podczas badania kobieta wydmuchała blisko 1,5 promila alkoholu. Została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Grozi jej do 5 lat odsiadki.

Pijana matka zajmowała się niemowlakiem

Dzielnicowy z Nieporętu otrzymał informację, że mieszkanka gminy najprawdopodobniej w stanie nietrzeźwości opiekuje się kilkumiesięczną córką. Policjant natychmiast udał się pod wskazany adres. Niestety, zawiadomienie okazało się prawdziwe. Funkcjonariusz zastał 34-latkę zajmującą się niemowlęciem. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała w swoim organizmie blisko 1,5 promila alkoholu!

- Nieodpowiedzialna matka została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Dziecko po przebadaniu przez medyków zostało przekazane pod opiekę ojcu - poinformowała kom. Justyna Stopińska z policji w Legionowie.

Nieodpowiedzialna matka usłyszała zarzut

Po wytrzeźwieniu 34-latka usłyszała zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku. Grozi jej za to nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

Co więcej, o całej sytuacji został poinformowany sąd rodzinny, który zbada sytuację opiekuńczo-wychowawczą dziewczynki.

Sonda
Jak oceniasz działania legionowskiej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają