Pijany wiózł swoje dziecko! Auto wylądowało na przydrożnym słupie. Córeczka nieodpowiedzialnego ojca była przerażona!

i

Autor: shutterstock

KOLIZJA

Pijany wiózł swoje dziecko! Auto wylądowało na przydrożnym słupie. Trzylatka była przerażona!

2023-04-18 20:31

Trzyletnia dziewczynka siedziała obok swojego pijanego ojca. 41-letni mężczyzna postanowił zabrać ją na przejażdżkę autem. Nie przeszkadzało mu to, że w wydychanym powietrzu miał blisko 2 promile. Swoją podróż zakończyli na przydrożnym słupie. Na szczęście nikomu nic się nie stało, chociaż mogło dojść do przerażającej tragedii.

Otwock. Pijany ojciec jeździł ze swoją córeczką autem. Podróż zakończył na przydrożnym stole

Sytuacja miała miejsce w sobotę, 15 kwietnia. Policjanci dostali zgłoszenie dotyczące kolizji drogowej, do której doszło w Duchnowie. Ze wstępnych informacji wynikało, że kierujący hyundaiem uderzył w przydrożny słup.

41-letni mieszkaniec gminy Wiązowna, z nieznanych przyczyn zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w słup telekomunikacyjny. Na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych. To ważne, ponieważ nieodpowiedzialny mężczyzna wiózł w aucie swoją trzyletnią córkę – przekazała mł. asp. Paulina Harabin z otwockiej policji.

Funkcjonariusze przebadali nieodpowiedzialnego ojca alkomatem i natychmiast go zatrzymali. Okazało się, że 41-latek w wydychanym powietrzu miał dwa promile alkoholu. Policjanci zaopiekowali się trzyletnią dziewczynką, aż do czasu przyjazdu na miejsce innego członka rodziny.

41-latek za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie tłumaczył się przed sądem. Odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, narażenie córki na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia, a także za spowodowanie kolizji drogowej.

Sonda
Widzisz, że dzieckiem opiekuje się pijany rodzic. Co robisz?