Pijany wiózł 8-letnią córeczkę. Mężczyzna wjechał w tył innego auta

i

Autor: Tadeusz Mróz

Pijany wiózł 8-letnią córeczkę! Rajd nieodpowiedzialnego ojca po Białołęce

2022-05-07 16:54

Skrajnie nieodpowiedzialny kierowca na Białołęce. Pijany wiózł swoją 8-letnią córeczkę i wjechał w tył będącej w ruchu toyoty. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu na Białołęce (Warszawa). Kierujący peugotem został zatrzymany przez policję. Szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało, a na miejscu nie interweniowali ratownicy pogotowia.

Kolizja miała miejsce w sobotę, 7 maja, około godz. 11 na skrzyżowaniu ul. Klasyków z ul. Podkładową. Skrajnie nieodpowiedzialny kierowca peuguta wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu, a do samochodu zabrał także swoją 8-letnią córeczkę. - Kierujący pojazdem marki Peugot zderzył się z toyotą. Kierowca peugota miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Drugi kierowca był trzeźwy – mówi Gabriela Putyra ze stołecznej komendy policji. Na miejscu interweniowały dwa radiowozy policji.

Mężczyzna nie miał prawa jazdy?

Jak nieoficjalnie ustalił nasz reporter, to nie pierwszy raz kiedy mężczyzna kierował pod wpływem alkoholu. - Policja zatrzymała go kilka miesięcy wcześniej, kiedy także był nietrzeźwy - podaje nasz reporter pracujący na miejscu kolizji.

„Wbiję sobie nóż w serce”. Kompletnie pijany mężczyzna zadzwonił na 112. Posłuchajcie nagrania
Sonda
Kara dla pijanych rodziców. Czy powinni być oni surowiej karani?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany