Tragedia!

Pilna akcja na Targówku. Mężczyzna spadł z wielkiej wysokości. Tragiczne wieści

2023-03-17 16:37

Dramatyczne sceny na Targówku. W piątek (17 marca) popołudniu przy ul. Świętego Wincentego przechodnie zauważyli mężczyznę leżącego na chodniku. Nie dawał znaku życia. Na miejsce pilnie ruszył zawiadomione służby ratunkowe. Pogotowie, straż pożarna i policja wkrótce były na miejscu. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł na miejscu, prawdopodobnie upadając z dużej wysokości.

Targówek. Tragiczna śmierć mężczyzny

Zgłoszenie wpłynęło tuż przed godziną 13 na jednym ze strzeżonych osiedli. Mimo szybkiej reakcji służb nie udało się uratować życia człowieka leżącego przed blokiem. - O 12.59 otrzymaliśmy informacje o mężczyźnie leżącym na chodniku pod blokiem przy ulicy Św. Wincentego 112. Okazało się, że mężczyzna nie żyje. O fakcie tym powiadomiono prokuratora. Obecne trwają policyjne czynności na miejscu zdarzenia, ustalana jest również tożsamość mężczyzny - powiedziała po zdarzeniu kom. Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji VI. Jak ustalił obecny na  miejscu reporter "Super Expressu" mężczyzna spadł z wysokości prawdopodobnie 5 piętra.

Teraz sprawę jego śmierci mężczyzny wyjaśnia prokuratura. Na razie nie wiemy, czy zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Nie znamy również wstępnych ustaleń dotyczących tragicznego zdarzenia oraz tego w jakich okolicznościach do niego doszło.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych: 

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Sonda
Czy pomoc psychologiczna w Polsce jest łatwo dostępna?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki