Piotr Kaszubski nagle stracił słuch. Najmłodszy milioner w niebezpieczeństwie

i

Autor: INSTAGRAM, Sebastian Wielechowski/SUPER EXPRESS Piotr Kaszubski nagle stracił słuch. "Najmłodszy milioner" w niebezpieczeństwie

Piotr Kaszubski ciężko chory. Idiopatyczna głuchota. Nietypowe wyznanie

2022-01-18 15:44

Najmłodszy polski milioner Piotr Kaszubski jest poważnie chory! Młody mężczyzna trafił do szpitala, gdzie poznał przerażającą diagnozę. Lekarze stwierdzili u niego "nagłą głuchotę idiopatyczną”. Obecnie Piotr Kaszubski poddany jest serii badań oraz zabiegów, które mają przywrócić jego słuch.

Dramat Piotra Kaszubskiego rozpoczął się w piątek, 14 stycznia. Najmłodszy polski milioner poczuł, że z jego uchem jest coś nie tak. - Było zupełnie zatkane - mówi w rozmowie z Super Expressem. Dzień później problem mocno się nasilił, co skłoniło go do wizyty u otolaryngologa. - Po badaniach postawiono diagnozę nagłej głuchoty idiopatycznej i skierowano mnie do szpitala na SOR - wyznaje Piotr Kaszubski. Tam zaczął być leczony sterydami i długą listą leków. W dodatku, codziennie przechodzi zabieg w komorze hiperbarycznej, gdzie oddycha pod bardzo dużym ciśnieniem. - Lekarze próbują uratować mi słuch.

CZYTAJ TEŻ: W więzieniu złamali mi marzenia. Jak dziś żyje Piotr Kaszubski, kiedyś najmłodszy polski milioner

To zupełnie inna rzeczywistość. Tak często nie rozumiemy jak wiele mamy gdy tego nie stracimy. Jestem bardzo smutny , bo utrata słuchu bądź jego znaczne upośledzenie odcina nas od świata, słów, muzyki i drugiego człowieka. W jakiś sposób wstydzę się tego, że mogę być głuchy, nie wiem co będzie dalej  - wyznaje w rozmowie z „Super Expressem” Piotr Kaszubski.

Jak wyznaje Piotr, choroba nazywana „atakiem ucha”, mogła być spowodowana stresem związanym z nowotworem opon mózgowych, jaki spotkał jego matkę. - Wierzę, że szybka pomoc lekarska wybitnych specjalistów zarówno ze szpitala Bielańskiego, jak i komora hiperbaryczna MSW pomoże. Jeżeli mam stracić słuch, to ostatnie co chcę słyszeć to 1 koncert wiolonczelowy Elgara - mówi pełen wiary Piotr Kaszubski.

Sonda
Czy Piotr Kaszubski powinien zostać uniewinniony?
Piotr Kaszubski w sądzie. Czy młody milioner wróci do więzienia?