Maleńka dziewczynka leżała bez życia, miała sine oczy. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili

i

Autor: shutterstock

O krok od tragedii!

Płońsk: 3-letnia dziewczynka leżała bez życia w mercedesie. "Miała sine oczy, była spocona"

2023-05-23 10:04

Dramat w Płońsku. 3-letnia dziewczynka zamknięta w samochodzie nie dawała oznak życia. Przypadkowy świadek natychmiast wezwał policję. Funkcjonariusze od razu wybili szybę i wyciągnęli maleństwo ze śmiertelnej pułapki. Auto było rozgrzane do granic możliwości. Jak podaje TVN Warszawa, w tym czasie matka dziewczynki była u znajomych.

Płońsk. Dramat na parkingu. 3-letnie dziecko umierało w rozgrzanym aucie

Dziecko otarło się o śmierć w połowie maja. Po godz. 16 policjanci przyjęli zgłoszenie, że na jednym z parkingów stoi mercedes, a w środku zamknięta jest 3-latka. Mała dziewczynka nie reagowała i nie dawał znaku życia. - Dziewczynka, jak wynikało ze zgłoszenia, była spocona, miała sine oczy oraz zabrudzoną twarz, prawdopodobnie wcześniej wymiotowała – opisała w rozmowie z TVN Warszawa rzeczniczka płońskiej policji komisarz Kinga Drężek-Zmysłowska.

Mundurowi nie tracili czasu. Od razu wybili szybę w aucie i uratowali dziecko. Dziewczynka po kilku minutach odzyskała przytomność. W tym czasie na miejscu zjawiła się karetka pogotowia. Na szczęście dziecko nie wymagało hospitalizacji.

Mała dziewczynka przebywała w aucie około 20 min. Matka, która wróciła na miejsce powiedziała, że zostawiła dziecko tylko na chwilę, bo spało. Nieodpowiedzialna matka była w tym czasie u znajomych. Teraz płońscy policjanci prowadzą postępowanie. Kobiecie grożą nawet 3 lata więzienia.

Sonda
Czy Wam zdarzyło się kiedyś zostawić dziecko w samochodzie?
Listen on Spreaker.