Pociągiem na Litwę? Od 11 grudnia to będzie możliwe! Skorzystacie?

i

Autor: GOV.PL Pociągiem na Litwę? Od 11 grudnia to będzie możliwe! Skorzystacie?

NOWE POŁĄCZENIE

Pociągiem na Litwę? Od 11 grudnia to będzie możliwe! Skorzystacie?

2022-12-10 9:24

W niedzielę, 11 grudnia, zostanie zaktualizowany rozkład PKP Intercity. Nowością na nim będzie najnowsze połączenie, możliwość podróży pociągiem z Warszawy na Litwę! Połączenie do Kowna i Wilna będzie tylko z jedną przesiadką – składy litewskie zostaną podstawione na ten sam peron, na którym zatrzyma się polski pociąg.

Pociągiem na Litwę? To będzie możliwe już od 11 grudnia. PKP Intercity aktualizuje swój rozkład

W najnowszym rozkładzie PKP Intercity, który zacznie obowiązywać od 11 grudnia pojawi się nowe połączenie między Krakowem i Wilnem. Dzięki tej trasie podróżujący z Polski na Litwę będą mogli przejechać ją tylko z jedną przesiadką! Na trasę wyjedzie IC Hańcza do tej pory kursujący pomiędzy Krakowem a Suwałkami, zatrzymując się po drodze w między innymi Warszawie.

Od 11 grudnia (niedziela) pociąg będzie kursował w wydłużonej relacji do znajdującej się na Litwie stacji Mockava, gdzie będzie skomunikowany ze składem kolei litewskich do Kowna i Wilna.

Podróżowanie pomiędzy polskimi a litewskimi miastami będzie możliwa z jedną przesiadką! Podróż będzie odbywała się na jednym bilecie.

Bilety są już w sprzedaży. Za podróż z Warszawy do Wilna pasażerowie zapłacą 25 euro – około 120 złotych, a do Kowna 20 euro – około 95 złotych,

Sonda
Czy podróżujesz kolejami PKP Intercity?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają