Pogoda na dzisiaj, 4 sierpnia. Prognoza pogody na środę dla Warszawy [4.08.2021]

2021-08-04 9:15
Pogoda na jutro, 4 sierpnia. Prognoza pogody na środę dla Warszawy [4.08.2021]
Autor: Pixabay Pogoda na jutro, 4 sierpnia. Prognoza pogody na środę dla Warszawy

Prognoza pogody na dzisiaj, 4 sierpnia dla Warszawy. Synoptycy, którzy przygotowali prognozę pogody na środę, 4.08.2021, informują, że mieszkańców stolicy deszczowy dzień. Termometry w ciągu dnia będą wskazywały 20°C. Zachmurzenie będzie dość duże. Z pewnością podczas środowych spacerów przyda się parasol. Prognoza pogody na dzisiaj, 4 sierpnia.

Prognoza pogody na 4 sierpnia dla Warszawy

Synoptycy informują, że środa w Warszawie będzie nieco chłodniejsza niż wtorek. Termometry w ciągu dnia będą wskazywały 20°C. W nocy zaś temperatura spadnie do 12°C. Słońce, które wzejdzie o godz. 5:01, schowa się za horyzontem o godz. 20:22. Zachmurzenie w środę będzie bardzo duże. Tym razem słońce nie przebije się przez gęste chmury. Wybierając się na spacer lepiej mieć pod ręką parasol. Synoptycy zapowiadają opady deszczu. Możliwe również burze.

Słaby zachodni wiatr będzie wiał z prędkością 10 km/h. W porywach może on osiągać prędkość 25 km/h. Ciśnienie w Warszawie wynosić będzie w środę 1014 hPa. Biomet niestety będzie niekorzystny, co w szczególności odczują meteopaci wrażliwi na zmiany pogody i wahania ciśnienia.

Jak podaje IMGW: "Nieco chłodniejsze i deszczowe dni będą się przeplatały z gorącymi i burzowymi. W pierwszej połowie tygodnia, chłodniejsza polarna morska masa powietrza, da nam wytchnienie od upałów, będzie też nieco więcej chmur i przelotnego deszczu. Druga połowa tygodnia to ponownie gorące, zwrotnikowe powietrze, zwłaszcza na południu kraju i lokalnie silniejsze burze".

Burza w Warszawie. Ulicami płyną rzeki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE