Pogoda na dziś. Warszawa, 29.10.2021. Meteorolodzy nie mają wątpliwości

2021-10-29 7:02
Pogoda na dziś. Warszawa, 29.10.2021. Meteorolodzy nie mają wątpliwości
Autor: Pixabay Pogoda na dziś. Warszawa, 29.10.2021. Meteorolodzy nie mają wątpliwości

Pogoda na dziś, 29.10.2021 w Warszawie. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w prognozie na piątek informują, że czeka nas ciepły i niemal bezchmurny dzień. Czy wraca do nas złota polska jesień? Przeczytaj prognozę pogody na dziś w Warszawie (29 października).

Pogoda na dziś. Warszawa, 29.10.2021. Ciepły i słoneczny piątek w stolicy

Jaka będzie pogoda w Warszawie dziś, 29 października? Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w prognozie na piątek informują, że początek weekendu będzie ciepły. Wraca do nas złota, polska jesień? Niebo w Warszawie będzie bezchmurne lub zachmurzenie będzie małe - przekazali PAP meteorolodzy z IMGW. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wynosić będzie 16 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i południowy. W nocy niebo będzie bezchmurne lub zachmurzenie będzie małe. Temperatura minimalna około 5 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-wschodni. W sobotę (30.10.2021) bezchmurnie lub zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy.

Zobacz koniecznie: Lepiej się przygotujcie! Jasnowidz Jackowski przewidział pogodę na Wszystkich Świętych i listopad!

Burza w Warszawie. Ulicami płyną rzeki
Sonda
Czy pogoda ma wpływ na twoje samopoczucie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE