Pogoda Warszawa 22.01 Bestia ze Wschodu opuszcza Warszawę!

i

Autor: Marcin Podziemski

Pogoda na piątek: „Bestia ze Wschodu” opuszcza Warszawę! [MAPA]

2021-01-22 6:29

Przed nami piątek! Jaką pogodę zapowiadają synoptycy na ten dzień? Na pewno „Bestii ze Wschodu” już nie odczujemy. Będzie na plusie i nawet miejscami może wyjdzie słońce.

Wschód słońca odbędzie się równo o godzinie 7:30. W porównaniu do ostatnich temperatur towarzyszących „Bestii ze Wschodu” te dzisiejsze o poranku będą czymś bardzo pozytywnym. Rano na termometrach zobaczymy od 2 do 3 stopni na plusie. Obowiązywało będzie ogólne zachmurzenie. Około godziny 10:00 zza chmur będzie przebijać się słońce, jednak ostatecznie zawita do stolicy tylko na chwilę. 

Wawerscy radni walczą o ciszę! Południowa Obwodnica Warszawy nie daje żyć mieszkańcom

Za to wraz z kolejnymi godzinami temperatura na termometrach będzie rosła. Maksymalnie odnotujemy 6 stopni Celsjusza. Przez cały dzień chmury będą utrzymywały się nad Warszawą, jednak specjaliści nie przewidują żadnych opadów deszczu czy śniegu. 

MASAKRUJĄ autobusy, bo goni ich rozkład! Były kierowca ujawnia szokującą prawdę o warszawskiej komunikacji

Tuż przed zachodem słońca, który nastąpi o godzinie 16:04, temperatura zacznie spadać ku zeru. Ciśnienie osiągnie 1005 hPa. Zima nie powiedziała jednak ostatniego słowa. W następnym tygodniu możemy znów spodziewać się spadków temperatur poniżej zera i opadów śniegu. 

Nie śpią przez Południową Obwodnicę Warszawy! Setki mieszkańców alarmują urzędników o hałasie [WIDEO, GALERIA]

Pogoda Warszawa 22.01 Bestia ze Wschodu opuszcza Warszawę!

i

Autor: Marcin Podziemski
Express Biedrzyckiej - Kamil Bortniczuk: Wymagam od rządu pomocy przedsiębiorcom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE