Pogoda na piątek: Do Polski zawita w końcu słońce! [MAPA]

Pogoda kraj 22.01 Do Polski zawita słońce!
Autor: Marcin Podziemski

Po tym jak „Bestia ze Wschodu” zaatakowała nasz kraj, informacje jakie mają do przekazania synoptycy dotyczące pogody w piątek są znakomite! W całym kraju promienie słońca wyjrzą zza chmur i w dodatku nigdzie nie przewiduje się żadnych opadów, czy to deszczu czy śniegu.

To będzie piękny dzień! W całej Polsce synoptycy przewidują, że słońce wyjrzy zza chmur! Najsłoneczniej będzie na południu kraju. Mają występować miejscowe zachmurzenia. Na szczęście na tym pogoda poprzestanie. Specjaliści nie przewidują żadnych opadów w naszym kraju. 

Wawerscy radni walczą o ciszę! Południowa Obwodnica Warszawy nie daje żyć mieszkańcom

W dodatku szykuje się też wielka odwilż! W całej Polsce termometry będą wskazywały dodatnie temperatury! Najcieplej będzie na zachodzie kraju. W Szczecinie i Poznaniu zobaczymy 7 stopni na termometrach. Szóstka będzie we Wrocławiu a piątka w Polsce centralnej. 4 stopni Celsjusza możemy spodziewać się na pomorzu i w południowo-wschodniej części Polski - w Lublinie, Krakowie i Rzeszowie. Najzimniej będzie na mazurach. Tam słupki termometrów wskoczą na 3 kreski w Olsztynie i 2 w Białymstoku.

MASAKRUJĄ autobusy, bo goni ich rozkład! Były kierowca ujawnia szokującą prawdę o warszawskiej komunikacji

Pogoda kraj 22.01 Do Polski zawita słońce!
Autor: Marcin Podziemski
Express Biedrzyckiej - Kamil Bortniczuk: Wymagam od rządu pomocy przedsiębiorcom