Pogoda na środę w Warszawie. Porywiste wiatry nawiedzą stolicę

2021-01-27 6:30 Norbert Amlicki
Porywiste wiatry nawiedzą Warszawę
Autor: studio

Prędkość nawet do 20km/h mogą osiągnąć wiatry o poranku. Potem mogą nieco zwolnić, ale niedużo. Co jeszcze przyniesie pogoda w Warszawie?

Słońce wstanie o godz. 7:20. W środę w Warszawie zachmurzenie będzie duże, okresami możliwe większe przejaśnienia. Opady deszczu i deszczu ze śniegiem, po południu zanikające. Temperatura maksymalna około 0 st. C. Jeśli w tym czasie nagle przyjdzie przymrozek to jezdnie zamarzną i ulice staną się jednym wielkim lodowiskiem. Na szczęście synoptycy nic takiego nie przewidują. Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie około 1009hPa i będzie rosło. Wiatr będzie słaby, chwilami umiarkowany i porywisty, południowo-zachodni.

Słońce zajdzie o godz. 16:16. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przez cały dzień temperatura wyniesie poniżej 0 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni. W środę w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, możliwe także rozpogodzenia. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowy i południowo-zachodni.

Porywiste wiatry nawiedzą Warszawę
Autor: studio