Pogoda na wtorek. W Warszawie zimno i pochmurno [MAPA]

Wtorek w Warszawie zimny i pochmurny ver2
Autor: redakcja se

To prawdziwe uderzenie zimy! Do Warszawy nadciąga mróz. Pogoda we wtorek może dać nieźle w kość. Synoptycy na szczęście nie przewidują żadnych opadów.

Wschód słońca we wtorek będzie o godz. 7:23. Jednak od razu po tym, jak promienie słońca wzejdą ponad warszawski horyzont, będą walczyły z chmurami. Takie miejscowe zachmurzenia mogą się utrzymywać przez cały dzień. Synoptycy przewidują jedynie słoneczne okno pogodowe między godz. 10:00 a 13:00. Będzie to jednak mroźne słońce. Termometry o poranku będą wskazywały od -1 do 0 stopni Celsjusza.

Musisz do toalety? Znajdziesz ją w miejskiej aplikacji. Ratusz wprowadził nowe rozwiązanie

W ciągu dnia temperatura nieznacznie się podniesie. Maksymalnie słupki termometrów wskoczą na 2 kreski i to jedynie w okolicy godz. 13.00. W większości dnia będzie to jednak 1 stopień Celsjusza. Temperatura odczuwalna to -2 stopnie. Ubierzmy się ciepło ponieważ miejscami wskazania termometrów mogą zejść do nawet -6 stopni. 

Konstancin Jeziorna: Samochód rozjechał matkę z dzieckiem! Ruch odbywa się wahadłowo

Synoptycy nie przewidują we wtorek żadnych opadów. Ciśnienie osiągnie maksymalnie 1024 hPa. 

Wyłudzała kredyty, ukryła się we Włoszech. Dopadli ją w warszawskim biurowcu

Wtorek w Warszawie zimny i pochmurny ver2
Autor: redakcja se
Super Raport 30.11 (Goście: Jarosław Sellin - wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego, PiS oraz Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, PSL-UED)