Policjanci obserwowali dwójkę mężczyzn. Nagle jeden wyciągnął coś ze spodni. Ten widok ich zaskoczył

2021-01-25 13:55 Alicja Guz
Niebezpieczeństwo
Autor: SHUTTERSTOCK Niebezpieczeństwo

Sokoli wzrok policjantów dostrzeże wszystko. Zwłaszcza gdy w okolicy kroi się coś nielegalnego. Przekonało się o tym dwóch mężczyzn, którzy zajęci swoimi interesami, nie zauważyli, że z oddali bacznie przyglądają się im funkcjonariusze wolskiej patrolówki.

Wpadli jak śliwka w kompot

Czujni policjanci dostrzegą wszystkie nieprawidłowości. Podczas wieczornego patrolu przed godz. 21 wolskich policjantów zaciekawiło zachowanie dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze postanowili chwilę im się poprzyglądać i zaczekać na rozwój wydarzeń. - W pewnej chwili jeden z nich wyjął z kieszeni woreczek strunowy i przekazał go drugiemu mężczyźnie, za co tamten otrzymał pieniądze - wyjaśniła kom. Marta Sulowska z wolskiej policji. Funkcjonariusze czuli, że kroi się tam coś nielegalnego. Nie czekali dłużej i podeszli do mężczyzn. Jak się szybko okazało, mieli rację. W woreczku foliowym był mefedron, a 30-latek sprzedał narkotyk o wartości 220 złotych.

Surowa kara za handel narkotykami

Mężczyzna przyłapany na handlu narkotykami został zatrzymany. - Materiał w sprawie gromadzili policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Podejrzany usłyszał zarzut handlu narkotykami - przekazała kom. Marta Sulowska. 30-latkowi grozi teraz do 10 lat więzienia.

Horror mieszkańców wsi Baniocha. Mieszkamy jak szczury w norach