Wyrzucą go ze służby za 8 zł. Policjant spod Warszawy mocno tego pożałuje

2021-12-01 21:00
Policjant przyłapany na oszustwie! To funkcjonariusz elitarnego oddziału
Autor: archiwum BOA i Marek Krupa/KGP Policjant przyłapany na oszustwie w markecie budowlanym w Jabłonnie. To funkcjonariusz elitarnego oddziału BOA

Policjant przyłapany na oszustwie w markecie budowlanym w Jabłonnie pod Warszawą. Mężczyzna miał przełożyć droższe wiertła do opakowania z tańszymi i zaoszczędzić w ten sposób, uwaga, mniej niż 8 zł. Wszystko nagrała kamera monitoringu. Policjant to członek elitarnego oddziału BOA, który zajmuje się kontrterroryzmem. Konsekwencje oszustwa są bardzo poważne.

Jabłonna. Policjant przyłapany na oszustwie! To funkcjonariusz elitarnego oddziału

Jak informuje tvn24.pl, policjant elitarnego oddziału BOA został przyłapany na oszustwie w markecie budowlanym w Jabłonnie pod Warszawą. Kamera monitoringu nagrała, jak mężczyzna przekłada droższe wiertła do opakowania z tańszymi, co przyniosło mu mniej niż 8 zł oszczędności. 48-letniego podinspektora zatrzymała ochrona sklepu, po czym wezwała na miejsce innych policjantów. Okazało się, że zatrzymany to funkcjonariusz Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, który został oddelegowany do pracy w Centralnym Pododdziale Kontrterrorystycznym "BOA", gdzie był instruktorem strzeleckim. Przełożony policjanta otrzymał już raport z przebiegu zdarzenia, a sprawą oszustwa w postaci "kradzieży na metkę" w markecie budowlanym w Jabłonnie zajęła się także prokuratura.

- Podjęte zostały czynności w celu wydalenia oficera ze służby w policji - mówi tvn24.pl komisarz Szymon Koźniewski, oficer prasowy CSP Legionowo.

Czytaj też: Przez jedno zdanie zdemolował aptekę na Woli! Widział to znany fotograf [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Próbował zadźgać trójkę kolegów. Krwawy finał balangi pod Otwockiem

Sonda
Czy policjant powinien zostać wydalony ze służby?
Podaje się za oficera i dyplomatę, zabrał mi syna. Pani Katarzynie z Kraśnika pomaga detektyw Rutkowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE