Przez jedno zdanie zdemolował aptekę na Woli! Widział to znany fotograf [ZDJĘCIA]

2021-12-01 22:33
Przez jedno zdanie zdemolował aptekę na Woli! Widział to znany fotograf [ZDJĘCIA]
Autor: MDFrescuerYouTube/cc0; moakets/cc0 - oba Pixabay.com Nieznany mężczyzna zdemolował aptekę na Woli w Warszawie, zdj. ilustracyjne

Nieznany mężczyzna zdemolował aptekę na Woli w Warszawie. Klient zjawił się w placówce we wtorek, 30 listopada i na początku, tak jak pozostałe osoby, ustawił się w kolejce. Pełniąca dyżur farmaceutka zwróciła mu jednak uwagę, że nie ma maseczki. Poprosiła go o jej założenie. Wtedy klient apteki wpadł w szał i przystąpił do nagłego ataku.

Przez jedno zdanie zdemolował aptekę na Woli! Widział to znany fotograf

Jak informuje o2.pl, nieznany mężczyzna zdemolował aptekę na Woli w Warszawie. Napastnik zjawił się w placówce przy ul. Młynarskiej 8/12 we wtorek, 30 listopada i na początku zwyczajnie stanął w kolejce. Stojąca za ladą farmaceutka zauważyła jednak, że klient nie ma na sobie maseczki ochronnej, więc zwróciła mu uwagę, by ją założył. Wtedy mężczyzna wpadł w szał i nawet nie odpowiadając kobiecie, zaczął przewracać m.in. banery reklamowe i stojaki z lekami. Chwilę później wybiegł z apteki, ale całe zdarzenie zarejestrowała kamera. Mimo że aptekarki nie zdecydowały się zgłosić sprawy na policję, to poprosiły o nagłośnienie całej sytuacji fotografa Dawida Klepadłę, który przypadkiem znajdował się wtedy w placówce na Woli. Artysta opisał wszystko w swoich mediach społecznościowych, oznaczając inne znane osoby, w tym m.in. Łukasza Boka. Co więcej, okazało się, że to nie pierwsza podobna sytuacja w aptece przy Młynarskiej, dlatego pracujące tam farmaceutki zaczęły się obawiać o swoje bezpieczeństwo.

- Puściłem materiał w świat, bo nie toleruję agresji i głupoty, a to często idzie w parze, i niestety jest na to przyzwolenie z góry! - napisał na swoim profilu na Instagramie fotograf.

Czytaj też: Policjant przyłapany na oszustwie! To funkcjonariusz elitarnego oddziału

Czytaj też: Horror na Grochowie. Konał na klatce, reanimowali go godzinę. Nie przeżył

Sonda
Czy przestrzegasz obostrzeń koronawirusowych (maseczki, dezynfekcja, dystans)?
Ciało Igora spoczęło w zmarzniętej ziemi. Morze kwiatów zalało mogiłę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE