Policyjny pościg w centrum Warszawy. Nastolatek miał sporo do ukrycia

POLICYJNY POŚCIG
Autor: Policja PIJANY kierowca nie chciał zatrzymać się do kontroli! W pościg za nim ruszyła policja

Ceny niczym z filmów akcji w Śródmieściu! Nastolatek ominął policyjną kontrolę z gazem w podłodze. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg. Ten ani myślał odpuszczać. Okazało się, że kierowca miał sporo do ukrycia.

Kilka minut przed północą policjanci ustawieni przy ul. Andersa prowadził wyrywkową kontrolę pojazdów. Policjant próbował zatrzymać jeden z samochód i poprosić o zjazd do zatoczki autobusowej. Nic z tego. Kierowca toyoty nie zamierzał się zatrzymywać! Tak rozpoczął się pościg ulicami Warszawy. 18-latek nie dał jednak rady uciekać zbyt długo i wpadł w ręce funkcjonariuszy. 

Po pościgu policjanci sprawdzili trzeźwość 18-latka oraz przebadali go narkotestem. Okazało się, że prowadził auto na podwójnym gazie! - Wstępne badanie wykazało, że mężczyzna może być pod wpływem amfetaminy i meta amfetaminy. W związku z powyższym od kierowcy pobrano krew do przeprowadzenia szczegółowych badań - przekazał podinsp. Robert Szumiata. Nastolatek usłyszał zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej. Za kratkami spędzi nawet 5 lat. 

Naćpany nastolatek uciekał przed policją
Autor: KSP
Express Biedrzyckiej - Sławomir Nitras: Premier Morawiecki jest w narożniku. Coraz bardziej przypomina Najmana