Poruszenie nad stawem. Tragiczne odkrycie, nie pomogły modlitwy. Nie żyje młody chłopak

i

Autor: Shutterstock

KOSZMARNY FINAŁ POSZUKIWAŃ

Poruszenie nad stawem. Tragiczne odkrycie, nie pomogły modlitwy. Nie żyje młody chłopak

2023-06-22 17:06

Od środy, 21 czerwca trwały poszukiwania 22-letniego chłopaka, który skakał do wody z drewnianego pomostu na zielonkowskich Gliniankach. Mężczyzna przepadł bez śladu. Dopiero następnego dnia w czwartek, 22 czerwca w okolicach południa znaleziono jego ciało. Przyjaciele, którzy obserwowali pracę strażaków, potwierdzili tożsamość zaginionego mężczyzny. Sekcja zwłok 22-latka potwierdzi przyczynę jego śmierci.

Tragiczny finał poszukiwania 22-letniego Azera. Znaleziono jego ciało

Zaginięcie mężczyzny zgłosiła jego matka. 22-letni obywatel Azerbejdżanu zniknął bez śladu. Kobieta skontaktowała się z azerską ambasadą w Polsce, a ta, poprosiła o pomoc policję i straż pożarną. Funkcjonariusze wiedzieli o tym, że ostatni raz chłopak był widziany w okolicach stawu na zielonkowskich Gliniankach.

Strażacy przy użyciu łodzi sprawdzili obszar wskazany przez policję na terenie Glinianek. Miejsce, w którym rzekomo miał pływać poszukiwany mężczyzna zostało dodatkowo sprawdzone bosakiem. Jednak nikogo nie odnaleziono – powiedział w środę, 21 czerwca w rozmowie z portalem „wwl112.pl” mł. bryg. Sławomir Balcerak.

Dopiero następnego dnia nastąpił przełom. W okolicach południa odnaleziono ciało 22-letniego chłopaka. Jeden ze strażaków zauważył unoszące się pod powierzchnią wody ciało. Przyjaciele zaginionego potwierdzili jego tożsamość.

Dalsze czynności w tej sprawie będzie teraz prowadzić policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie. Dopiero sekcja zwłok wyjaśni dokładne przyczyny śmierci. Jednak najprawdopodobniej doszło do utonięcia” – przekazuje portal „wwl112.pl”, który pierwszy napisał o zaginięciu 22-letniego chłopaka.

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?