Pościg za ŁOSIEM w Warszawie! Musisz zobaczyć to wideo!

2020-05-02 13:44
Co tam się stało? Łosie w mieście rozgościły się na dobre!
Autor: Bogusław Białas Co tam się stało? Łosie w mieście rozgościły się na dobre!

Łosie są niestety częstą zmorą mieszkańców dzielnic, które sąsiadują z lasami czy parkami. Zwierzęta te potrafią nawet dojść do centrum ruchliwego miasta. Wówczas płoszą się i stwarzają ogromne zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego. W Warszawie ostatnio zorganizowany został pościg za łosiem, koniecznie zobaczcie to wideo!

Z łosiami nie ma żartów, zwierzęta te są ogromne i potrafią ważyć nawet 700 kg! Są one niebezpieczne także dla ludzi. Lasy Miejskie twierdzą, że zdecydowana większość zderzeń osobówek z łosiami kończy się tragicznie. W zderzeniu z łosiem przy 80 km/godz. zwierzę wpada razem z przednią szybą do kabiny samochodu.

 

ZOBACZ TEŻ: Marley źle znosi pobyt w schroniskowej klatce. Wolontariusze: "Jest strasznie samotny"

Łoś w mieście może także stanowić zagrożenie dla ludzi. Zwierzęta te zazwyczaj są bardzo przestraszone i uciekając w amoku mogą niszczyć wszystko, co spotkają na swojej drodze. Do spotkań z łosiem dochodzi zazwyczaj w północnych dzielnicach Warszawy. Okolice przylegające do Lasu Bemowskiego połączonego z puszczą to doskonała droga dla łosia, który w poszukiwaniu pożywienia potrafi przebyć sporo kilometrów.

 

ZOBACZ TEŻ: NOWE FAKTY! Zabił Kornelię i chwalił się wszystkim, że nie pójdzie siedzieć!

W sieci pojawiło się nagranie, które udało się zarejestrować jednemu z mieszkańców Warszawy. Poznajecie okolice? Trzeba przyznać, zarówno policyjny pościg, jak i łoś, wyglądały naprawdę imponująco. Zobaczcie wideo poniżej!

Pościg za łosiem.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE