Postrach kierowców w Warszawie. Odholowują auta prosto z ulicy, to już się ZACZĘŁO!

2020-11-22 14:26
parkowanie
Autor: ZDM

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie robi weekendowe czystki źle zaparkowanych samochodów! Jeśli źle zaparkowaliście, to może jeszcze macie szanse uratować swoje auto i zaoszczędzić pieniądze na świąteczne wydatki. ZDM przypomina, że jeszcze w tym roku wszystkie przejścia bez sygnalizacji świetlnej zostaną zabezpieczone przed "nielegalnym parkowaniem".

Trwa walka z nielegalnym parkowaniem

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie czystki i holowanie "nielegalnie zaparkowanych samochodów" zaczął od akcji na Gocławiu. Taką informację dziś podali: - Taka sytuacja dziś na ulicy Meissnera na Gocławiu...  Jak myślicie, czy kierowca miałby szansę zza zaparkowanego nielegalnie auta dostrzec tę osobę na przejściu dla pieszych? - zastanawiają się drogowcy. Przy pomocy Straży Miejskiej zostały odholowane auta, które były zaparkowane tuż przed, albo na przejściach dla pieszych. jeszcze w tym roku drogowcy planują zabezpieczyć przed nielegalnym parkowaniem wszystkie przejścia bez sygnalizacji w ciągu ulicy Meissnera.

- Regularnie poprawiamy bezpieczeństwo na kolejnych warszawskich ulicach. W mediach społecznościowych aktywna jest grupa osób, którym ewidentnie się to nie podoba. W weekend należy odpoczywać, więc wyjątkowo wyręczymy tych internautów i sami się skrytykujemy w ich imieniu - pisze zaczepnie na swoim Facebooku Zarząd Dróg Miejskich

Jak się skrytykowali?

"Komu to przeszkadza..." "A gdzie mam stanąć?" "Znowu zlikwidujecie miejsca parkingowe." "Chcecie tylko dokuczyć kierowcom!" "A kiedy tam było ostatnio jakiś wypadek?" "Może i nielegalne, ale to przepisy są głupie." "Tutaj zawsze się tak parkuje." "powinniście się nazywać Zarząd Demolowania Miasta" "Chora ideologia nie mająca nic wspólnego z bezpieczeństwem." "Komuniści!" "A na ważne rzeczy to pieniędzy nie ma!" "To tylko na chwilę."

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE