Kłęby dymu

Potężny pożar na Woli w Warszawie. Cały budynek w ogniu. Przerażający widok

2022-09-21 21:27

Potężny pożar drewnianego pustostanu na Woli. Ogień doszczętnie strawił cały budynek. Złowieszcza łuna widoczna była już z daleka. Z szalejącym żywiołem walczyło pięć zastępów straży pożarnej.

Pożar pustostanu na Woli

W środowy późny wieczór (21 września) przy ul. Redutowej na Woli w ogniu stanął pustostan. Niszczycielski żywioł doszczętnie strawił drewniany budynek. Informację o potwornym pożarze potwierdził w rozmowie z „Super Expressem” Marcin Strzyżowski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Zobacz też: Warszawa: Wyłączą ogrzewanie i ciepłą wodę aż na 5 dni. Mieszkańców czeka prawdziwy dramat

Jak przekazał nam strażak, sytuacja jest już opanowana, trwa dogaszanie i przeszukiwanie zgliszczy. Nie wiadomo jeszcze, czy ktoś ucierpiał, ani czy ktoś był w chwili wybuchu pożaru wewnątrz pustostanu.

Utrudnienia w Warszawie

Pożar spowodował utrudnienia, o których informował Warszawski Transport Publiczny. "Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ulic Redutowa/Nakielska trwają utrudnienia w kursowaniu linii 167,197. Autobusy zostały skierowane na trasę objazdową. l. 167 > oba kierunki:..Górczewska – Elekcyjna – Ordona… l.197 > oba kierunki:.. Kasprzaka – Elekcyjna – Górczewska – Ciołka…" - głosił komunikat.

Sonda
Jak oceniasz polską straż pożarną?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE