Młody pirat drogowy

Potrącił rowerzystkę, rozbił radiowóz i chciał rozjechać policjantkę. 18-latek z Warszawy usłyszał zarzuty

2022-09-01 15:07

18-letni kierowca peugeota, który rozbił trzy radiowozy i potrącił rowerzystkę usłyszał zarzuty! Prokuratura przekazała nowe informacje w sprawie szaleńczego rajdu po stolicy. Okazuje się, że chłopak miał orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a podczas interwencji próbował rozjechać policjantkę.

Warszawa. 18-latek usłyszał zarzuty

Trudno uwierzyć, że niespełna 18-letni chłopak dokonał takiego spustoszenia. W poniedziałek (29 sierpnia) kierowca nie zatrzymał się do kontroli przy skrzyżowania ul. Śmigłowca i Al. Jerozolimskich. Za jego peugeotem natychmiast ruszył pościg. Dołączały do niego kolejne patrole, a młody pirat drogowy uciekał funkcjonariuszom przez Włochy, Ochotę i Bemowo. Pościg zakończył się, gdy chwilę po potrąceniu rowerzystki przy ul. Lazurowej jego peugeot roztrzaskał się na barierach przy skrzyżowaniu.

Przeczytaj również: Szaleńczy pościg ulicami Warszawy. 18-latek potrącił rowerzystkę na Bemowie i rozbił się na barierkach

W czwartek (1 września) usłyszał zarzuty. - Niespełna 18-letni mężczyzna usłyszał łącznie 4 zarzuty: prowadzenia pojazdu mimo zakazu, niezatrzymania do kontroli i ucieczki oraz podwójnego czynnej napaści na funkcjonariusza policji – powiedział prok. Marek Skrzetuski z Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Jak się okazuje, młodzieniec podczas pościgu uderzył swoim autem ścigający go radiowóz, a później próbował rozjechać policjantkę!

Warszawa. Młody pirat odpowie za swoje czyny

Zatrzymany chłopak nie ma skończonych 18-lat. Pełnoletność osiągnie dopiero w listopadzie, jednak za swoje czyny odpowie jak dorosły. Trafił tymczasowo do aresztu na okres 3 miesięcy. O jego dalszym losie będzie decydował sąd.

Narkotyki, broń i jazda "na zakazie". Policyjny pościg ulicami Warszawy
Sonda
Czy kary dla piratów drogowych powinny zostać zaostrzone?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany