Potworny wypadek na ul. Żołnierskiej w Warszawie. Kierowca w stanie krytycznym. Wielkie utrudnienia ZDJĘCIA

2022-05-27 16:41
Potworna czołówka z ciężarówką na Żołnierskiej. Kierowca w stanie krytycznym
Autor: Tadeusz Mróz

Potworne zderzenie czołowe na wylotówce z Warszawy. Zwykle zakorkowana ulica Żołnierska całkowicie stanęła. Ruch po strasznym wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie (27 maja), został wstrzymany. Opel zderzył się z wielką scanią. Kierowca osobówki jest w krytycznym stanie.

Kilka minut po godz. 15.00 doszło do przerażającego wypadku na ul. Żołnierskiej w Warszawie. W piątkowe popołudnia ta wylotówka z Warszawy zwykle jest mocno zakorkowana. Tym razem ruch jednak całkowicie został wstrzymany. Wszystko przez czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką. - Doszło do zderzenia scanii z oplem. Kierowca samochodu osobowego został zabrany do szpitala. Kierowcy samochodu ciężarowego nic się nie stało. Jest trzeźwy – przekazał Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Wypadek na ul. Żołnierskiej w Warszawie. Potężne utrudnienia

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierujący oplem jest w stanie krytycznym. Wypadek zablokował trasę z kilku stron. - Na miejscu są patrole ruchu drogowego, które kierują kierowców na objazdy. Występują tam bardzo duże utrudnienia – dodał policjant.

Okazało się, że w tym samym czasie, kawałek dalej, na drodze wojewódzkiej nr 631 doszło do kolejnego wypadku. W miejscowości Marki doszło do dachowania. W wypadku ranna została jedna osoba. Tam również droga jest całkowicie zablokowana. 

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Wjechał na przejazd kolejowy mimo opuszczonych rogatek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE