POWAŻNE utrudnienia na kolei! Pociągi podmiejskie do WARSZAWY opóźnione

2019-11-14 8:41 md
Poważne utrudnienia na kolei
Autor: Super Express, zdj ilustracyjne Poważne utrudnienia na kolei

Duże utrudnienia na kolei pod Warszawą. Pasażerowie jadący z Wołomina, Ząbek lub Marek mogą mieć bardzo duży problem z dojazdem do stolicy. Wszystko przez awarię składu na stacji Ząbki. Pociągi są mocno opóźnione.

Wszystko z powodu awarii składu, który jechał z Warszawy do Wołomina. - O godzinie 6 doszło do awarii składu na stacji w Ząbkach. Na miejsce skierowaliśmy zespół wsparcia technicznego. Na czas naprawy pociągu konieczne było zamknięcie jednego toru. Spowodowało to duże utrudnienia, bo pociągi pomiędzy Warszawą a Ząbkami kursowały tylko po jednym torze - poinformowała Katarzyna Łukasik z biura prasowego Kolei Mazowieckich.

Jak dodaje Łukasik, opóźnienia pociągów wynoszą nawet do 60 minut. Mimo, że naprawę usunięto, to utrudnienia potrwają jeszcze do godziny 12. Niedawno pisaliśmy też o armagedonie na Dworcu Centralnym. Kliknij, by przeczytać co tam się działo

Utrudnienia

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzega, że problemy dotyczą ruchu pociągów na trasie Warszawa – Małkinia (st. Ząbki). - Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji. Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów Kolei Mazowieckich w autobusach linii : 140, 190, 340, 412, 738 od przystanku Dw. Wileński do krańców po stronie Marek i Radzymina - czytamy na stronie ZTM.

W związku z utrudnieniami w kursowaniu pociągów Kolei Mazowieckich wprowadzono honorowanie biletów KM we wszystkich pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej linii : S1, S2, S3, S9 i biletów ZTM w pociągach KM w 1 i 2 strefie biletowej ZTM.

Zobacz też : Płonął blok na Woli w Warszawie. Jedna osoba nie żyje