Poważny wypadek w Warszawie. Autobus kompletnie ZMIAŻDŻONY [ZDJĘCIA]

2021-01-17 10:34
Autobus miejski uderzył w słup
Autor: WAWA HOT NEWS 24 Autobus miejski uderzył w słup

Noc z soboty na niedzielę nie należała do najspokojniejszych. Kilka minut po godz. 2. na skrzyżowaniu stołecznych ulic doszło do wypadku. Autobus miejski linii nocnej wjechał w słup trakcji tramwajowej. Były osoby ranne.

Wypadek na Marszałkowskiej

Zima to trudny czas dla kierowców. Oblodzone nawierzchnie dróg często prowadzą do niebezpiecznych sytuacji. W nocy z soboty na niedzielę o godz. 2:08 w Warszawie doszło do wyglądającego bardzo poważnie wypadku. Autobus linii nocnej, jadący z Dworca Centralnego, a kończący swoją trasę na Młocinach, wjechał w słup trakcji tramwajowej. Informację tę w rozmowie z "Super Expressem" potwierdził Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

- Jak wynik z naszych wstępnych ustaleń na skrzyżowaniu ulic Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej kierujący autobusem linii N41 stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup trakcji tramwajowej. Kierowca był trzeźwy. W wyniku zdarzenia dwie osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala - wyjaśnił policjant.

Zniszczony autobus

Przewoźnikiem była firma Arriva. Na zdjęciach można dostrzec, jak silne było uderzenie pojazdu. Zmiażdżony został cały przód autobusu! Z komunikatów Warszawskiego Transportu Publicznego wynika, że wypadek spowodował niemal dwugodzinne utrudnienia w kursowaniu tramwajów, które jeżdżą ulicą Marszałkowską.

Awaria na Pradze. Kłęby pary na Jagiellońskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE