Pożar auta na S8. W samochodzie były trzy osoby

2022-01-15 14:55
Pożar auta na S8
Autor: Tadeusz Mróz

Poważny pożar citroena na S8 w kierunku Poznania! Z samochodu udało się zbiec trzem osobom, żadna z nich nie ucierpiała w trakcie pożaru. Auto zapłonęło dosłownie w trakcie jazdy, jak podaje nasz reporter, najpewniej zawiniła instalacja w silniku. Po godzinie, służbom udało się odgrodzić drogę, a ruch został wznowiony.

W sobotę, 15 stycznia, przed godz. 13 na trasie S8 miał miejsce pożar samochodu. Zdarzenie miało miejsce na wysokości ul. Marymonckiej w kierunku Poznania. Pożar potwierdza policja. - Samochód marki Citroen zapalił się podczas jazdy. Kierowca zatrzymał się, dzięki czemu wszyscy pasażerowi mogli wysiąść. Nikomu nic się nie stało - poinformowała Małgorzata Wersocka z biura prasowego komendy stołecznej policji. - Zostały zablokowane wszystkie trzy pasy. W akcji brał udział 1 zastęp straży pożarnej i dwa radiowozy policji - poinformował Tadeusz Mróz, reporter pracujący na miejscu. Policjantka Małgorzata Wersocka po godz. 13 poinformowała, że trasa jest już przejezdna.

Pożar gazociągu w Cesarce
Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE