Akcja strażaków

Pożar domu w Raszynie. Mała dziewczynka podtruta dymem, mężczyzna poparzony

2022-12-18 11:13

W sobotę, 17 grudnia, po godz. 20 w budynku wielorodzinnym przy ul. Sportowej w Raszynie (pow. pruszkowski) doszło do pożaru. Poszkodowane zostały dwie osoby. To kilkuletnia dziewczynka oraz dorosły mężczyzna. Oboje trafili pod opiekę ratowników medycznych. Na szczęście pożar udało się szybko opanować.

Pożar domu w Raszynie

Informacja o pożarze domu przy ul. Sportowej w Raszynie wpłynęła do strażaków po godz. 20. Natychmiast ruszyli na miejsce. Niestety, nie obyło się bez osób poszkodowanych. - Do pożaru doszło w budynku wielorodzinnym, trzykondygnacyjnym, na pierwszej kondygnacji, czyli na parterze. Poszkodowani zostali ośmioletnia dziewczynka i mężczyzna. Oboje zostali przekazani pod opiekę ratowników medycznych - poinformował Karol Kroć z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie w rozmowie z TVN Warszawa.

Jak udało nam się ustalić, dziewczynka miała objawy podtrucia dymem. Z kolei mężczyzna miał poparzone ręce.

Strażacy ugasili pożar

Strażacy szybko uporali się z szalejącym ogniem. Około godz. 21 sytuacja na ul. Sportowej była już opanowana. Jak przekazali druhowie z OSP w Raszynie, to oni uratowali nieprzytomną dziewczynkę z płonącego budynku i udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym, nim na miejscu zjawili się ratownicy medyczni.

Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany