Pożegnanie polskiego lektora Google Maps. Zastąpił go robot. Musisz zobaczyć to WIDEO!

2020-05-28 14:07 MB
Pożegnanie polskiego lektora Google Maps
Autor: YouTube Pożegnanie polskiego lektora Google Maps

„Kieruj się na południe” - jakże irytujące mogły być takie komunikaty w szczególności, kiedy jesteśmy w obcym mieście i niezupełnie znamy się na kierunkach świata. Mimo wszystko każdy przyzwyczaił się do ciepłego głosu nawigacji Google Maps i to w jego towarzystwie każdy z nas przebył dziesiątki tysięcy kilometrów. Mowa Jarosławie Juszkiewiczu, którego niepowtarzalny głos został zastąpiony… robotem.

Wzruszające pożegnanie z nutką żartu i kilka naukowych wskazówek, jak prawidłowo rozpoznawać kierunki świata. To wideo stało się hitem sieci! Słynny głos z aplikacji Google Maps towarzyszył nam niemal we wszystkich wyjazdach, wakacjach, w drodze to pracy, szkoły czy podczas przeprowadzki do nowego miasta. Masa wspomnień i głos, który znał niemal każdy Polak.

ZOBACZ TEŻ: Warszawa. Drogowcy poprawiają bezpieczeństwo pieszych na Bemowie


W sieci pojawiło się wzruszające nagranie, które jest również pożegnaniem Jarosława Juszkiewicza ze swoimi „słuchaczami”. - Google zamieniło żywego lektora na automat. Człowiek postanowił na pożegnanie pokazać, jak znajdować kierunki świata – napisał lektor i umieścił nagranie, dzięki któremu uśmiech zawitał na niejednej twarzy.

ZOBACZ TEŻ: Warszawa. Ukrył narkotyki w słoikach. Wyglądały jak przetwory


- Dlaczego robot? - pytają użytkownicy w komentarzach i planują nawet zorganizować petycję, by głos pana Jarosława powrócił do nawigacji Google Maps. - Tyle wspólnych i lat i tysiące wspólnych kilometrów – piszą kierowcy, a niektórzy nawet żartują, że rozmawiali albo „kłócili się” ze swoją nawigacją. - Kto nigdy nie pyskował do nawigacji niech pierwszy rzuci kamieniem! - czytamy w komentarzach. Zobaczcie wideo poniżej!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Maseczki nieobowiązkowe. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 45

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.