Praga szykuje prezenty do Gwiazdkowego Marzenia

2020-12-05 9:09 ikr
Rusza akcja Gwiazdkowe Marzenie 2020
Autor: Sebastian Wielechowski

W codziennych działaniach urząd dzielnicy Praga-Północ nie zapomina o swoich najmłodszych mieszkańcach. Dzielnica już kolejny rok włącza się w akcję charytatywną „Gwiazdkowe Marzenie”, dorzucając swoją cegiełkę, aby potrzebujące dzieci poczuły magię świąt i dostały wyjątkowe prezenty, na które ich opiekunowie nie zawsze mogą sobie pozwolić.

Ten rok jest czasem wyjątkowym, szczególnie dla uczniów, których codzienność stała się zgoła odmienna, a rok 2020 okazał się pełen wyzwań - nie tylko tych edukacyjnych. Dzielnica podejmuje liczne działania wspierające. Wiele zaplanowanych wydarzeń przeniosło się do sieci i tam cieszy się dużą popularnością. Dla wielu młodych Prażan warsztaty plastyczne, zajęcia sportowe czy koncerty w domowym zaciszu są namiastką normalności.

- W tym wyjątkowym grudniowym czasie zapraszamy na wydarzenia organizowane przez urząd dzielnicy oraz Dom Kultury, a spacerując po magicznej Pradze nie zapomnijcie zerknąć na choinkę, która rozbłyśnie już w niedzielę 6 grudnia przy ul. Kłopotowskiego - zachęcają władze Pragi-Północ.

Akcję Gwiazdkowe Marzenie „Super Express” organizuje wspólnie z władzami Pragi-Północ, Bemowa, Białołęki, Ursynowa i Wilanowa. Partnerami są też SKM, Oskroba i CH Szembeka. IKR

Tak wyglądało rozdanie prezentów dzieciom w ubiegłym roku

Szczegóły akcji na stronie gwiazdkowemarzenie.se.pl

gwiazdka3
Autor: redakcja se