Rusza akcja Gwiazdkowe Marzenie 2020

2020-11-30 7:00 Olga Karaban
Rusza akcja Gwiazdkowe Marzenie 2020
Autor: Artur Hojny

Na ten dzień na pewno czekały wszystkie warszawskie dzieci! Rusza kolejna już edycja świątecznej akcji „Gwiazdkowe Marzenie”. Wraz z burmistrzami kilku dzielnic, firmą Oskroba oraz spółką SKM i centrum handlowym Szembeka przygotujemy dzieciom wspaniale świąteczne niespodzianki. - Kochane dzieci, piszcie listy, prezenty czekają – zapraszamy!

„Gwiazdkowe Marzenie” to akcja charytatywna. Chcemy, aby dzieci z potrzebujących rodzin z Warszawy również poczuły magię świąt i dostały wyjątkowe prezenty, na które ich rodzice nie zawsze mogą sobie pozwolić. Wystarczy napisać do nas list i opowiedzieć, o swoich wymarzonych prezentach pod choinkę. Historie, które najbardziej chwycą nas za serce opublikujemy a mali autorzy zostaną obdarowani świątecznymi paczkami.

Prezenty wspólnie przygotują redakcja ”Super Expressu”, piekarnia Oskroba, spółka SKM, Centrum Handlowe Szembeka oraz burmistrzowie: Bemowa, Białołęki, Pragi Północ, Ursynowa i Wilanowa. Dzieciaki, nie zwlekajcie czekamy na wasze historie. Zasada akcji jest prosta. Musimy otrzymać od małych warszawiaków kolorowe listy z opisanymi lub narysowanymi świątecznymi marzeniami. Zgłaszać się do świątecznej zabawy można na stronie www.gwiazdkowemarzenie.se.pl.