Profesor Marzena Dębska zaczyna pracę w szpitalu na Madalińskiego w Warszawie. Wspaniała wiadomość dla rodziców

i

Autor: Dębski Clinic/FACEBOOK

Dobre wieści!

Profesor Marzena Dębska zaczyna pracę w szpitalu na Madalińskiego w Warszawie. Wspaniała wiadomość dla rodziców

Profesor Marzena Dębska dla wielu rodziców jest niczym anioł. Jej niezwykła wiedza i profesjonalizm uratowały niejedną rodzinę przed utratą dziecka. Ta wybitna ginekolożka ma jednak za sobą trudną drogę. Najpierw musiała odejść ze szpitala Bielańskiego, później z Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiet i Noworodka w Warszawie. Teraz jednak podzieliła się radosną nowiną.

Marzena Dębska wraca do publicznego szpitala w Warszawie

Trudno o większą specjalistkę w jej fachu. Dla przyszłych rodziców, którzy po badaniu USG dowiadywali się o wrodzonej wadzie organów swojego dziecka, prof. Marzena Dębska była jedyną nadzieją. „Proszę jechać do Dębskiej” słyszeli po dramatycznej diagnozie. Uratowała życie wielu dzieci, które bez niej i jej zespołu nie miałyby szans urodzić się żywe. Niestety, dla jej zwierzchników ważniejsze były prywatne poglądy, niż umiejętności. W wyniku rozgrywek odeszła z dwóch warszawskich placówek, o czym szerzej pisaliśmy na łamach „SE” w ubiegłym roku. Nagradzana w Niemczech, w Polsce stała się dla niektórych solą w oku.

Teraz jednak nadeszły dobre wieści. Prof. Dębska znów będzie przyjmowała pacjentki w publicznej placówce! Szczęśliwą wiadomością podzieliła się w mediach społecznościowych. - Z pewnością wiele naszych pacjentek ucieszy fakt nawiązania współpracy przez prof. Marzenę Dębską ze Szpitalem Specjalistycznym im. świętej Rodziny przy ul. Józefa Madalińskiego w Warszawie. Ten szpital to bardzo nowoczesna jednostka, w której zarówno wykwalifikowany personel, jak i świetne wyposażenie oraz doskonale warunki lokalowe mogą spełnić oczekiwania najbardziej wymagających pacjentek – czytamy w poście zamieszczonym na facebookowym profilu Dębski Clinic. Na wspólnym zdjęciu widać uśmiechniętą lekarkę i ordynatora oddziału dr n. med. Jerzego Zwolińskiego. Jak dobra jest to wiadomość, można się przekonać czytając komentarze internautów szczęśliwych z tej decyzji.

Sonda
Czy uważasz, że w Polsce służba zdrowia działa sprawnie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki