Pruszków: pijany skuterzysta przewrócił się na ruchliwej ulicy

2019-07-02 10:51
SKUTER - ZDJĘCIE POGLĄDOWE
Autor: pixabay.com/Donnation_are_apreciated SKUTER - ZDJĘCIE POGLĄDOWE

Miał prawie 2,5 promila alkoholu i jechał skuterem! Pruszkowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego skuterzystę. 45-latek wpadł w ręce funkcjonariuszy, po tym jak wywrócił się na ruchliwej ulicy.

Pijany mężczyzna jechał skuterem ulicą Wojska Polskiego w niedzielę około godziny 19. Nagle przewrócił się na jezdnię, a wszystko zauważyli przechodnie, którzy ruszyli mu na pomoc. Świadkowie mówili, że mężczyzna jechał ze znaczną prędkością.

- Na miejsce wezwano pogotowie, ale na szczęście 45-latek nie odniósł poważnych obrażeń. Do zdarzenia błyskawicznie przybyli pruszkowscy patrolowcy. W trakcie rozmowy z kierującym wyczuli silną woń alkoholu. Po przewiezieniu do komendy, badanie alkomatem wykazało prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie - poinformowała Karolina Kańka z policji w Pruszkowie.

Mężczyźnie grozi teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE