Pruszków: Tragiczny wypadek motocyklisty w Otrębusach. Pasażerkę czeka amputacja! [GALERIA]

2020-08-09 12:23
Koszmarny wypadek w Otrębusach
Autor: WAWA HOT NEWS 24 Koszmarny wypadek w Otrębusach

Makabryczny wypadek miał miejsce w powiecie pruszkowskim. Jedna osoba zginęła na miejscu, a druga w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Na miejscu była policja, pogotowie, straż pożarna oraz śmigłowiec LPR.

Do dramatycznego zdarzenia doszło na ulicy Warszawskiej na drodze numer 719 w Otrębusach w powiecie Pruszkowskim. Jedna osoba zginęła na miejscu, a druga w stanie krytycznym została przewieziona do szpitala. Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec LPR.

Makabryczny wypadek miał miejsce około godziny 19. - Kierujący Fordem Mondeo wykonując manewr lewoskrętu nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka motocyklowi. - relacjonuje jeden ze świadków tego wypadku. Motocyklem jechali mężczyzna, który był kierowcą, oraz kobieta pasażerka. Mężczyzna zginął na miejscu, a jego pasażerka w stanie krytycznym została zabrana do szpitala. - Na tą chwilę wiem, że została jej przeprowadzona amputacja nogi - opowiada świadek wypadku. Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec LPR, ale jednak karetka zabrała ranną kobietę. Kobieta, która kierowała forda była trzeźwa.

Galeria znajduje się na końcu artykułu:

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE