„Przed nami ważny egzamin”: Komenda Stołeczna Policji publikuje wzruszający film!

2020-04-05 9:00 MB
policja
Autor: pixabay.com

Sytuacja w związku z epidemią koronawirusa w stolicy robi się coraz poważniejsza. W związku z obostrzeniami dotyczącymi przemieszczania się, Polacy mogą opuścić swój dom jedynie w celu wyjścia do pracy, sklepu lub w szczególnych, uzasadnionych przypadkach. Policja wlepia mandaty każdemu, kto porusza się po miejscach publicznych wbrew zasadom.

Wielu z mieszkańców nadal lekceważy zalecenia władz i spaceruje ulicami Warszawy bez większego celu, łamiąc tym samym przepisy. Na ulice Warszawy wyjechały radiowozy, w których przez głośniki emitowany jest apel do mieszkańców miasta o pozostanie w domach. Mimo wszystko, warszawiacy nadal potrafią urządzać sobie spotkania towarzyskie w miejscach publicznych, tym samym stwarzając ogromne zagrożenie dla swoich bliskich.

ZOBACZ TEŻ: Była gwiazda Legii Warszawa w tarapatach: Aleksandar Prijović usłyszał wyrok!


Warszawska policja ma ręce pełne roboty. Patrolują oni miejskie place zabaw, parki, lasy i miejsca publiczne. Stołeczni policjanci publikowali film, który przedstawia pustą Warszawę z lotu ptaka, ale nie tylko. Funkcjonariusze zapowiadają liczne partole policji, wojska, straży miejskiej i żandarmerii.

Funkcjonariusze wykorzystają również drony. - Przed nami ważny egzamin. Jest to prawdziwy egzamin dojrzałości. Przypominamy, by analizując obowiązujące normy prawne, nie zaczynać od pytania czy mogę, ale skupić się na pytaniu czy muszę. Jeżeli zadamy je sobie na spokojnie, okaże się, że odpowiedź na ponad 90 procent pytań brzmi: „Nie” - poinformowała stołeczna policja.

ZOBACZ TEŻ: W marcu warszawiacy wzięli ponad 200 ŚLUBÓW!


Trzeba przyznać, ten film naprawdę robi wrażenie. Zobaczcie, jak będzie wyglądał nasz egzamin dojrzałości w najbliższą niedzielę.

Wyjazdy na święta ZABRONIONE? Minister mówi, jak będzie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.