Rusztowanie z hukiem runęło w Ursusie

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Rusztowanie z hukiem runęło w Ursusie

Przerażające! Runęło wysokie rusztowanie w Warszawie. Pracowali na nim robotnicy [ZDJĘCIA]

2021-06-12 17:20

Porywisty wiatr który towarzyszył burzy nad Warszawą narobił szkód. I to poważnych! W Ursusie przy bloku na ulicy Ryżowej z hukiem runęło rusztowanie, na którym pracowali budowlańcy!

Rusztowanie stało przy bloku na ulicy Ryżowej 43. Nagle z hukiem runęło! Jak przekazała w rozmowie z „Super Expressem” Irmina Sulich z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, powodem najprawdopodobniej była pogoda. Nad Warszawą w sobotę przeszła bowiem burza, której towarzyszył silny, porywisty wiatr.

Przerażający jest fakt, że w chwili zdarzenia na rusztowaniu pracowali robotnicy! Mieli oni jednak sporo szczęścia. - W momencie, gdy wiatr zaczął wiać, pracownicy zdążyli pochować się na przylegających balkonach. Pod spodem też nikt się nie znajdował - przekazał Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu policji i przedstawiciela firmy będącej właścicielem rusztowania.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany