PRZERAŻAJĄCY widok! W McDonaldzie pod Warszawą sufit SPADŁ na LUDZI!

2020-08-02 17:30
Tę wizytę w McDonalds gdynianka zapamięta na długo
Autor: CC0 Public Domain / akiragiulia / Pixabay.com Tę wizytę w McDonalds gdynianka zapamięta na długo

Tą wizytę klienci popularnej restauracji zapamiętają na długo. W sobotnie popołudnie na gości zawalił się podwieszany sufit. Lokal został natychmiast zamknięty.

Do zdarzenia doszło w sobotę w restauracji McDonalds w podwarszawskich Jankach. Jak przyznała w rozmowie z TVN Warszawa Katarzyna Kucisz-Rosłoń  w lokalu przy placu Szwedzkim spadł fragment sufitu podwieszanego wraz z mocowaniami. - W momencie zdarzenia w lokalu byli goście, na szczęście nikt nie ucierpiał. Obsługa restauracji niezwłocznie zaproponowała pomoc medyczną, w tym wezwanie karetki pogotowia. Osoby, na które spadły elementy sufitu, odmówiły przyjęcia pomocy - relacjonuje.

Tajne znaki! Złodzieje oznaczają mieszkania do okradzenia na Ursynowie. Mieszkańcy w trwodze! [GALERIA]

Restauracja została błyskawicznie zamknięta, a miejsce wypadku zabezpieczone taśmą. Lokal dalej pozostaje zamknięty dla gości. Jak przyznaje przedstawicielka firmy restauracja przeszła wszystkie niezbędne kontrole w czerwcu tego roku. Firma zapewnia, że przyczyny sobotniego wypadku zostaną wyjaśnione.

Warszawa: zamieszki w trakcie Godziny W. Spalono tęczową flagę. "Trzeba zwalczać wszelkie ZARAZY"

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Rocznica Powstania Warszawskiego. Wrocławianie upamiętnili powstańców
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE