Przerażający wypadek na Mokotowie. Ściana runęła na robotnika, mężczyzna trafił do szpitala

2021-04-21 13:31 Alicja Guz
Ambulans
Autor: Grzegorz Kluczyński

Do wypadku doszło w środę przy ul. Puławskiej 107C. Robotnicy rozbierali źle postawioną ścianę budynku. Nagle ściana runęła na jednego z mężczyzn. Ranny został przewieziony do szpitala. Na miejscu policja ustala okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Informację o przerażającym wypadku na Mokotowie potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji. Wyjaśnił on, że ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, iż podczas rozbiórki źle postawionej ściany przy ul. Puławskiej nagle runęła ona na jednego z robotników. Mężczyzna został natychmiast przetransportowany do szpitala. Policjant dodał, że ranny oddychał, gdy zabierała go karetka.

Na miejscu policja zabezpiecza teren i ustala szczegółowe przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku. Na razie nie wiadomo, dlaczego ściana nagle się zawaliła, przygniatając bezbronnego robotnika. 

Legendarny złodziej aut zatrzymany
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE