MAKABRA

Przerażający wypadek pod Tarczynem. Zawaliła się przybudówka. Nie żyje starszy mężczyzna

2023-02-22 17:13

W środę, 22 lutego, doszło do makabrycznego wypadku pod Tarczynem w malutkiej miejscowości Werdun. Na starszego mężczyznę spadła ściana budynku, za którą runęła cała przybudówka. Na miejscu zaroiło się od służb ratunkowych i strażaków. Poszkodowany został wyciągnięty spod gruzów przez osobę zgłaszającą. Niestety, nie przeżył tego zdarzenia.

Werdun. Zawalił się budynek. Wypadku nie przeżył starszy mężczyzna

Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 14:15. Zawaliła się przybudówka o wymiarach 2x3 metry. Elementy tej przybudówki przygniotły mężczyznę, który pomimo tego, że został wydobyty przez osobę zgłaszającą jeszcze przed naszym przyjazdem, nie przeżył wypadku – skomentował mł. bryg. Łukasz Darmofalski, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

Na miejscu zdarzenia zaroiło się od strażaków, łącznie przyjechało aż dziewięć zastępów. – Przybyliśmy tak licznie, bo zgłoszenie dotyczyło zawalenia budynku. Jednak nasze działania na miejscu skupiły się jedynie na zabezpieczeniu obiektu oraz sprawdzeniu czy nikt inny nie potrzebuje pomocy – dodał strażak, z którym rozmawialiśmy.

Finalnie, nikt inny nie został poszkodowany. Na miejscu cały czas pracuje policja pod nadzorem prokuratury. Funkcjonariusze będą wyjaśniać okoliczności i przyczyny tej tragedii.

Informacje potwierdziła w rozmowie z "Super Expressem" podkom. Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. – Zdarzenie miało miejsce w gminie Tarczyn, w miejscowości Werdun. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna poniósł śmierć podczas prac budowlanych koło domu. Okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniała prokuratura – dodała policjantka.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany