Przerwy w dostawie prądu w Warszawie. Znamy konkretne daty i lokalizacje [LISTA MIEJSC]

i

Autor: Pixabay Przerwy w dostawie prądu w Warszawie. Znamy konkretne daty i lokalizacje [LISTA MIEJSC]

Bak prądu

Przerwy w dostawie prądu w Warszawie. Znamy konkretne daty i lokalizacje [LISTA MIEJSC]

2022-07-19 9:39

Część mieszkańców Warszawy musi przygotować się na utrudnienia w stolicy. W najbliższych dniach w niektórych rejonach miasta mieszkańcy będą musieli poradzić sobie bez prądu. Planowane są bowiem jego czasowe wyłączenia. Które miejsca zostaną odcięte od dostaw prądu? Jak długo nie będzie dostarczana energia elektryczna? Z czego wynikają utrudnienia? Sprawdź!

Planowane wyłączenia prądu w Warszawie

Najbliższe lipcowe dni przyniosą warszawiakom niemałe utrudnienia. W niektórych dzielnicach miasta planowane jest czasowe wyłączenie prądu. W związku z tym mieszkańcy Warszawy powinni przygotować się na co najmniej kilka godzin bez energii elektrycznej. Bez prądu nie będzie działała ani lodówka, ani telewizor, ani telefon, jeśli go zawczasu nie naładujemy.

Zobacz też: Rafał Trzaskowski znowu ma COVID-19. Prezydent Warszawy: Wirus jest coraz bardziej zdradliwy

Na szczęście problemy z prądem nie dotkną wszystkich osób mieszkających w Warszawie. Planowane wyłączenia energii elektrycznej obejmą jedynie niektóre ulice i budynki. Informacje o planowanych wyłączeniach prądu w Warszawie podaje Stoen Operator. Dla ułatwienia przygotowaliśmy szczegółowy informator. W poniższej galerii zebraliśmy adresy, daty i godziny zapowiadanych utrudnień. Sprawdź, czy prądu zabraknie również u Ciebie! Przygotuj się, by brak pądu nie był niemiłą niespodzianką.

Tak wyglądają ulice warszawskiego Wawra. Cztery dni bez prądu
Sonda
Czy poradziłbyś sobie miesiąc bez prądu?