Przywiozła z wakacji nietypową pamiątkę. Była w szoku, jak to zobaczyła

2021-09-14 19:17
walizka, lot, podróż, lotnisko, wyjazd
Autor: shutterstock

Z wakacji wracamy opaleni, wypoczęci, pełni wspaniałych wspomnień. Czasami z walizką pełną pamiątek. Bywa też, na szczęście rzadko, że w naszym bagażu ukrywa się niechciana pamiątka. Tzw. pasażer na gapę. Tak było też w przypadku jednej z mieszkanek Mokotowa. Gdy otworzyła torbę, nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Po przyjeździe przychodzi w końcu ten moment, gdy trzeba rozpakować walizkę. Jakież było wielkie zdziwienie jednej z mieszkanek Mokotowa, gdy zauważyła w swoich rzeczach wpatrujące się w nią… oczy. Lekko oszołomiona właścicielka podróżnej torby szybko zorientowała się, że należą do żywej jaszczurki. Natychmiast zadzwoniła na numer alarmowy straży miejskiej – 986. 

ZOBACZ TEŻ: Makabryczne odkrycie w Piasecznie. Strażacy znaleźli zwęglone zwłoki [ZDJĘCIA]

Funkcjonariuszka i funkcjonariusz z Ekopatrolu po przybyciu na miejsce stwierdzili, że jest to mały gekon. Nie miał widocznych ran, był tylko osłabiony niezbyt komfortową podróżą. Gekon został bezpiecznie odłowiony i przetransportowany do Centrum CITES na terenie warszawskiego ZOO. Pod fachowym okiem specjalistów szybko dojdzie do siebie.

Gekon przyleciał w walizce
Autor: Straż Miejska m.st. Warszawy Przywiozła z wakacji nietypową pamiątkę. Była w szoku jak to zobaczyła
Rozdanie nagród „Osobowość WTP Przyjazna Pasażerom”
Sonda
Tęsknisz za wakacjami?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE