Warszawa: Przywitaj Nowy Rok z Kombii

2010-12-28 18:15

Jeśli przerażają cię dzikie tłumy i problemy z komunikacją w centrum miasta, nie musisz się pchać na plac Konstytucji, aby za darmo świętować nadejście Nowego Roku. Alternatywne koncerty zorganizują w tym roku trzy warszawskie dzielnice - Białołęka, Ursus i Bemowo.

Na Białołęce świętować można przy Ośrodku Sportu, przy ulicy Strumykowej 21. Na rozgrzewkę wystąpią uczestnicy Studia Piosenki BOK. Godzinę później Sidney Polak zaśpiewa najbardziej popularne utwory, m.in. "Otwieram wino" czy "Chomiczówka". W kulminacyjnym momencie na scenę wkroczy Grzegorz Skawiński i z zespołem KOMBII wykona swoje znane przeboje.

Przeczytaj koniecznie: Te gwiazdy zaśpiewają w Sylwestra w Dwójce ZDJĘCIA!

Cała impreza rozpocznie się ok. godz. 21, a o północy nie zabraknie oczywiście sztucznych ogni. Urząd Dzielnicy Bemowo zaprasza natomiast na godz. 22.00 na dziedziniec swojego ratusza przy ul. Powstańców Śląskich 70. Imprezę poprowadzi aktor Krzysztof Tyniec, a przeboje takich zespołów, jak The Beatles, The Shadows i Czerwonych Gitar wykona grupa Chrząszcze. Tu tak-że nie zabraknie fajerwerków.

To nie koniec dzielnicowych imprez. Na pokaz sztucznych ogni i występ zespołu Horyzonty zaprasza Urząd Dzielnicy Ursus i Ośrodek Kultury Arsus. Zabawa rozpocznie się o godz 23.00 w amfiteatrze w parku Czechowickim. Wstęp na wszystkie imprezy jest bezpłatny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE