Przerażony psiak znaleziony nad Wisłą

i

Autor: Facebook Przerażony psiak znaleziony nad Wisłą

Psiak znad Wisły znalazł dom! Szczęśliwy finał sobotniego dramatu na Saskiej Kępie

2021-03-21 13:19

W sobotę pisaliśmy o znalezionym zrozpaczonym wystraszonym psiaku na Saskiej Kępie. Stał na kamieniach nad Wisłą, w pobliżu plaży, mokry i zziębnięty. Patrzył przerażonym wzrokiem, widać było, że się zgubił. Zabrał go stamtąd pan Tomasz z rodziną. I właśnie podzielił się szczęśliwym finałem tej historii.

Właściciele rudzielca dzięki m.in. publikacji na se.pl dotarli do rodziny, która znalazła kundelka. Psiak podczas spaceru nad Wisłą wystraszył się jakiegoś huku i uciekł. Siedział zmarznięty i wystraszony. Utknął w błocie nad Wisłą i nie potrafił wyjść. Więc pan Tomasz zabrał go do domu, wezwał ekopatrol, ale nie chciał, by psiak trafił do schroniska więc napisał o zgubie na grupach internetowych w poszukiwaniu właściciela. I udało się.

"Znalazł się właściciel pieska. Skala reakcji i ilość ofert pomocy temu maluchowi, jaką otrzymaliśmy przez ostatnie 24 godziny przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. To może zabrzmi jak banał, ale takie historie bardzo budują we mnie wiarę w ludzi. Dziękujemy! - poinformował pan Tomasz.

- Rodzina pokazała nam zdjęcia z psem, a maluch bardzo ucieszył się na ich widok. Ja też bardzo się cieszę, że pies znalazł swój dom – mówi pan Tomasz z Saskiej Kępy.

Tak wyglądał psiak przed uratowaniem go z błota nad Wisłą:

Przerażony psiak znaleziony nad Wisłą

i

Autor: Facebook Przerażony psiak znaleziony nad Wisłą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany