Psiknął współlokatorce gazem w oczy. Chciał okraść mieszkanie, które wynajmował

i

Autor: POLICJA Psiknął współlokatorce gazem w oczy. Chciał okraść mieszkanie, które wynajmował

Szokujące zachowanie mężczyzny! Psiknął współlokatorce gazem w oczy. Nie uwierzycie dlaczego to zrobił!

2022-04-05 8:51

Kryminalni z Wołomina zatrzymali 24-latka, który dokonał parszywego rozboju. Mężczyzna pobił, szarpał i użył gazu łzawiącego wobec… swojej współlokatorki. Następnie ukradł jej złotą biżuterię. Mężczyzna uciekł ze zdobyczą, lecz już następnego dnia został zatrzymany przez wołomińskich funkcjonariuszy.

Pod koniec marca, w jednym w wołomińskich mieszkań doszło do niespodziewanej awantury. 24-latek, który wynajmował w nim jeden z pokojów, wtargnął do swojej współlokatorki i zażądał od niej złotej biżuterii. – Gdy kobieta nie chciała mu jej dać, wywiązała się między nimi szarpanina. Mężczyzna psiknął swojej koleżance w twarz gazem – przekazała „SE” sierż. sztab. Monika Kaczyńska.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Była cała we krwi, miała rany na głowie i ciele. 27-latek chciał zabić babcię pod Wyszkowem!

Mężczyzna usiłował zdjąć swojej koleżance pierścionek z palca. Kobieta wyswobodziła się z opresji, zdjęła swoją biżuterię i wrzuciła ją pod wersalkę. Napastnik wykorzystał chwilę i schylił się po złoto. Ofiara uciekła i wezwała pomoc – Przestępca zabrał łup i oddalił się z miejsca zdarzenia – dodała Kaczyńska.

Ukradli butle z gazem. Szuka ich policja

Agresywny 24-latek długo nie cieszył się swobodą, bowiem już kolejnego dnia kryminalni policjanci zauważyli go w okolicach dworca kolejowego w Wołominie i tam go zatrzymali. Sąd, wobec zatrzymanego, zastosował tymczasowe aresztowanie. Podejrzanemu grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Nosicie ze sobą gaz pieprzowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE