Siedmiometrowy pyton sunie na Warszawę. Groza na mokradłach!

i

Autor: Animal rescue Poland Siedmiometrowy pyton sunie na Warszawę. Groza na mokradłach!

Pyton królewski na warszawskim Ursynowie. Złapała go straż miejska

2018-09-10 15:43

Straż miejska w poniedziałkowe przedpołudnie ujęła pytona królewskiego na warszawskim Ursynowie. Zwierzę odpoczywało sobie pod jednym z aut zaparkowanych przy ulicy Nowoursynowskiej. Czy to kończy już słynne poszukiwania nadwiślańskiego węża, które trwają od połowy lipca? Raczej niekoniecznie, ponieważ złapany gad ma raptem metr długości.

Portal haloursynów.pl informuje, że Ekopatrol stołecznej straży miejskiej został wezwany do osiedla na Nowoursynowskiej w poniedziałkowe przedpołudnie. Węża wypatrzyli pod jednym z samochodów pracownicy ochrony strzegący tamtej okolicy. Nikomu nic nie zrobił i nie stwarzał zagrożenia. Jak poinformowali strażnicy miejscy: - Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze przejęli prawie metrowego pytona królewskiego i bezpiecznie przetransportowali go do ośrodka CITES działającego przy warszawskim zoo.

Fachowcy potwierdzili, że jest to pyton królewski mierzący około jednego metra.

Według straży miejskiej prawdopodobnie hodowca pozbył się go celowo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany