QUIZ. Naprawdę sądzisz, że znasz ulice Warszawy jak zawodowy taksówkarz? Sprawdźmy to

Wrocław: Jatka na Jagodnie! Taksówkarz wyskoczył na pieszego!
Autor: Pixabay/Zdjęcie poglądoweMichaelGaida

Wielu uważa, że po Warszawie ciężko poruszać się już GPS-a. Kłam temu zadają jednak czasem taksówkarze, którzy bez pomocy nawigacji bez problemu dowożą ludzi we wszystkie części miasta. Czy sądzisz, że również dobrze ogarniasz ulice stolicy, a konkretnie ich usytuowanie? Podejmij rękawicę i spróbuj się w naszym teście.

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE