Szok!

Radzymin. Pociąg zmiażdżył samochód na przejeździe! Wstrząsające ustalenia

2023-02-19 14:58

Szok w Radzyminie. Pociąg do Tłuszcza zmiażdżył samochód na przejeździe! Wielka stalowa maszyna dosłownie przemieliła auto. Sytuacja miała miejsce w piątek (17 lutego) wieczorem. Pociąg Kolei Mazowieckich staranował pojazd na wysokości ul. Weteranów. Na miejsce pilnie ruszyły służby ratunkowe. Ruch pociągów był przez długi czas wstrzymany. Ustalenia policji są szokujące!

Radzymin. Szokujący wypadek na przejeździe, osobowe auto zmiażdżone przez pociąg

Dramatyczne sceny rozegrały się około godziny 21:30. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że w dniu wczorajszym w Radzyminie, przy ulicy Weteranów, około godziny 21 pociąg relacji Sierpc-Tłuszcz uderzył w pozostawiony na torach kolejowych pojazd marki Alfa Romeo – powiedział w rozmowie z TVN Warszawa Bartłomiej Śniadała ze stołecznej policji. Dalsze informacje są szokujące. W aucie nikogo nie było! - W trakcie zdarzenia w samochodzie nikt nie przebywał. Obsługa pociągu była trzeźwa. W wyniku tego zdarzenia nikt nie został ranny – podsumował policjant.

Co samochód-widmo robił na przejeździe kolejowym? Sprawę tajemniczego auta bada policja. Na razie nie wiemy, czy udało się ustalić właściciela pojazdu. Z nieoficjalnych ustaleń reporterów „Super Expressu” wynika, że pozostawione na przejeździe auto miało numery rejestracyjne innego pojazdu! Na oficjalne potwierdzenie tych informacji trzeba jednak poczekać.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?

To oni pierwsi docierają do ofiar drastycznych wypadków.

Co szokuje ich najbardziej? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają