Wielka zmiana u Trzaskowskiego. Zrobił to w środku pandemii. Wszystko widać na zdjęciach

2021-01-15 15:54 ac
Wielka zmiana u Trzaskowskiego. Zrobił to w środku pandemii. Wszystko widać na zdjęciach
Autor: Facebook Rafała Trzaskowskiego Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski lubi zaskakiwać. Prezydent Warszawy ma na głowie sporo obowiązków, zwłaszcza, że trudy zarządzania stolicą nie dają mu spokoju. Mimo tego Trzaskowski znalazł chwilę, by wprowadzić zmianę, której nie sposób nie zauważyć. Prezydent Warszawy zdecydował się na ten krok pomimo licznych obostrzeń sanitarnych w trakcie pandemii koronawirusa. Zdjęcia z ostatniej konferencji prasowej rozwiewają wszelkie wątpliwości.

W środę Rafał Trzaskowski pojawił się na konferencji prasowej zorganizowanej w stołecznym ratuszu. Dotyczyła ona gigantycznej umowy na zakup 40 tysięcy nowych opraw oświetleniowych dla Warszawy. Wszystkie mają być w nowoczesnej technologii LED, która sprawi, że ulice staną się dużo jaśniejsze i bezpieczniejsze. Zakup przełoży się też na ogromną oszczędność energii, a cała inwestycja zwróci się zaledwie po dwóch latach. Nowe oświetlenie dostarczy polska firma Lug z Zielonej Góry, która wygrała kilkunstomilionowy przetarg.

W czasie konferencji uwagę zwrócił jeszcze jeden szczegół - zauważalna zmiana w wyglądzie Rafała Trzaskowskiego. Prezydent zdecydował się w czasie pandemii na wizytę u fryzjera! Nowy zaczes na głowie włodarza Warszawy pojawia się co pewien czas. Jak podoba Wam się nowa fryzura Trzaskowskiego? A jak zmieniały się przez ostatnie lata? Zobaczcie w poniższej galerii:

Szczury u Trzaskowskiego! Kopią dołki przed ratuszem