Rafalala w wulgarny i agresywny sposób atakuje nastolatkę. Sprawą zajmuje się policja [WIDEO]

2018-04-16 12:18
Sprawą zajmuje się już policja
Autor: Youtube.com/MCmagenta Sprawą zajmuje się już policja

To, co możemy zaobserwować na wideo, nie pozostawia żadnych wątpliwości. Internauci są jednomyślni - tak nie powinno się robić! Agresywna napaść Rafalali na nastolatkę odbiła się szerokim echem w internecie. Do sprawy odniósł się nawet szef MSWiA.

Tym nagraniem żyje cały internet. Osoba znana jako Rafalala w sposób niedopuszczalny traktuje nastoletnią dziewczynę. Wybuch agresji usprawiedliwia tym, że jest osobą impulsywną i reaguje na to, kiedy ktoś śmieje się jej w twarz. Nagranie mrozi krew w żyłach. Internauci nie kryją złości, niektóre komentarze zbliżone są do wypowiedzi samej Rafalali, ale w tym wypadku odnoszą się do niej.

Niektórzy komentujący zwracają uwagę, że nie jest to odosobniony przypadek i dochodziło już do aktów przemocy słownej ze strony Rafalali.

>>> Zatrzymano 14 osób powiązanych z "grupą Suchego". Usłyszeli kilkadziesiąt zarzutów [ZDJĘCIA]

Do szokującego nagrania odniósł się również szef MSWiA Joachim Brudziński. - "Poleciłem Komendantowi Głównemu analizę tego materiału i podjęciu wszelkich działań prawnych wobec tego agresywnego osobnika" - poinformował na Twitterze. - "Fakt, że ktoś jest hołubionym przez celebrytów i niektóre media wulgarnym i agresywnym transwestytą nie immunizuje go przed konsekwencjach prawnymi jeżeli łamie prawo" - dodał.

Czytaj też: Niesamowicie klimatyczna fotorelacja z cmentarza garnizonowego w Twierdzy Modlin [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE